1. خانه
  2. همکاری با ما

همکاری با ما

نحوه ثبت فروشگاه (کاملا رایگان)

مزایای ثبت نام در چاپگرد چیست؟

با ثبت فروشگاه در چاپگرد مراجعه به وبسایت، تلگرام و اینستاگرام شما بیشتر می شود، همچنین میزان تماس برای سفارش خدمات شما افزایش می یابد.

خدمات ما

تمام فروشگاه های خدمات چاپ، تابلوسازی و دفاتر طراحی گرافیک می توانند در چاپگرد ثبت نام کنند. برخی از مزایای ثبت فروشگاه را برای شما همکاران گرامی در لیست زیر شرح داده ایم.

راه اندازی سریع و آسان

بدون نیاز به دانش فنی تنها با چند کلیک و تکمیل کردن چند فرم ساده فروشگاه خود را ایجاد کنید و از خدمات متنوع ما استفاده کنید.

بازدید روزانه

در قسمت میز کار خود میزان بازدید روزانه فروشگاهتان را تحلیل کنید و با بهینه تر کردن فروشگاه خود میزان بازدید را بالا ببرید.

شبکه های اجتماعی

با ثبت شبکه های اجتماعی امکان برقراری ارتباط مستقیم با تلگرام، اینستاگرام یا وبسایت شما راحت تر می شود.

معرفی خدمات و محصولات

تنها با چند کلیک ساده و تیک زدن، محصولات خود را به فروشگاه اضافه کنید و توضیحات منحصر به فرد خود را روی هر کالا شرح دهید.

ویژگی های متنوع

ویژگی های پرکاربرد نظیر نقشه گوگل، نمونه کار، تصویر فروشگاه، تصویر پروفایل، تلفن تماس، شبکه های اجتماعی، درج محتوا و ... برای شما در نظر گرفتیم.

پشتیبانی

ما با امنیت بالا، بهینه سازی برای موتورهای جستجو و سئو قدرتمند، بهینه سازی برای کاربران موبایل، نماد اعتماد، بدون در نظر گرفتن کارمزد فروشگاه شما را ایجاد می کنیم و با پشتیبانی فنی 24 ساعته خیال شما را آسوده می سازیم.