1. خانه
  2. فروشگاه های چاپ
  3. تهران
  4. مجتمع چاپ گل کارت

مجتمع چاپ گل کارت

چاپخانه مجتمع چاپ گل کارت - حامد رضایی تهران

ما توانسته ایم علاوه بر تولید و پخش انواع کارتهای عروسی و مناسبتی اعم از ترحیم. تولد. مکه و . . . در سراسر ایران، تولیدات خود را به کشورهایی چون آلمان. ترکیه. سوریه. عراق. امارات. افغانستان. و آذربایجان نیز صادر نماییم و مفتخریم که کلیه مراحل اعم از طراحی تا چاپ را به طور کامل در این مجموعه مجهز و با پرسنلی مجرب. کارآزموده و متخصص در این عرصه با جدیدترین فناوری روز دنیا در صنعت چاپ با سرویس دهی سریع و قیمتی مناسب را انجام داده و درخدمت شماعزیزان باشیم.

کارت گل همیشه شعار مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و با بهره گیری از فناوری سطح بالا و تخصص و تعهد مدیران سعی در تولید محصولی باکیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی را داشته و آنچه شما تصورش را دارید را به واقعیت تبدیل نماید و در هر کجای دنیا که باشید برای شما عزیزان ارسال نماید

کارت گل به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده در عرضه کارت های عقد و عروسی در ایران فعالیت خود را در سال 1344 در راستای صنعت چاپ آغاز کرد و در طی این سالیان توانسته با بازگشایی چندین شعبه در تهران و نمایندگی در شهرستان ها سهم عمده ای در این صنعت را با نامی خوش به ثبت برساند و به عنوان اولین در این صنعت با ساخت مجتمعی عظیم و مجهز که شامل  بخش های مختلفی اعم از بخش طراحی. چاپ و خدمات پس ازچاپ و همچنین مونتاژ، پاکت سازی و بسته بندی را در خود جای دهد.

کارت گل هم اکنون در زمینه چاپ، تولید و پخش سررسید. انواع تقویم های رومیزی. دیواری و هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از مطرح ترین برندها در این صنف توانسته سهم قابل توجهی را رقم بزند.
خدمات و محصولات موجود  • چاپ کارت دعوت (5 نمونه کار)
چاپ کارت دعوت
چاپ کارت عروسی در تهران چاپ کارت دعوت در تهران چاپ کارت بله برون در تهران چاپ کارت جشن
  • چاپ سررسید (2 نمونه کار)
چاپ سررسید
چاپ سررسید - سررسید سال سگ - سررسید دخترانه - سررسید اداری - سررسید 97
نمونه کار های چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ

یک دیدگاه بنویسید