چاپ ویداک

چاپخانه چاپ ویداک - فرشاد موذنی کرج

امتیاز: 4.9 از 7 رای
بازدید: 5138
چاپ ویداک
فرشاد موذنی  چاپخانه
 • شهر:
  کرج
 • تلفن:
  02632760700
 • موبایل:
 • آدرس:
  بلوار دانش آموز به سمت میدان مادر ، بعد از بانک کشاورزی ، مجتمع آراد ، ط 2 ، و 5

ارتباط با فروشگاه

مکان فروشگاه در نقشه

چاپ ویداک کرج ، به عنوان یک مجموعه نو ظهور در صنعت چاپ و تبلیغات آماده خدمات رسانی به سراسر کشور در حوزه های اوراق اداری ، بسته بندی ، هدایای تبلیغاتی ، لیزر ، تبلیغات محیطی ، تقویم سررسید و.. به شرح زیر می باشد .
- طراحی ، چاپ و تولید انواع فرم های اداری شامل :
طراحی و چاپ انواع کاتالوگ ، طراحی و چاپ انواع بروشور ، طراحی و چاپ انواع سربرگ ، طراحی و چاپ انواع فاکتور ، طراحی و چاپ انواع تراکت ، طراحی و چاپ انواع کارت ویزیت ، طراحی و چاپ انواع ست اداری ، طراحی و چاپ انواع فولدر ، طراحی و چاپ انواع پوستر .

- طراحی ، چاپ و تولید انواع محصولات بسته بندی شامل :

طراحی و چاپ اتواع لیبل ، طراحی و چاپ انواع جعبه ، طراحی و چاپ انواع نایلون ، طراحی و چاپ انواع ساک دستی ، طراحی و چاپ انواع هولوگرام 

- طراحی ، چاپ و تولید انواع محصولات هدایای تبلیغاتی شامل :

فروش و چاپ انواع ساعت تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، کیف تبلیغاتی ، چاپ انواع ست هدیه تبلیغاتی ، چاپ انواع جاسوئیچی تبلیغاتی ، چاپ انواع پاوربانک تبلیغاتی ، چاپ اتواع هدایای الکترونیکی ، چاپ انواع ابزار تبلیغاتی ، چاپ جلد مدارک تبلیغاتی ، پوشه دکمه دار تبلیغاتی ، چاپ انواع یادداشت تبلیغاتی ،  چاپ کلاه تبلیغاتی ، چاپ تیشرت تبلیغاتی ، خوشبوکننده تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی 

- طراحی و ساخت انواع محصولات لیزر شامل :

ساخت انواع پلاک استیل ، ساخت انواع تابلو پلکسی ، ساخت انواع تندیس ، ساخت انواع مهر ، ساخت انواع بج سینه 

- تولید و چاپ انواع محصولات پرچم شامل :

تولید و چاپ انواع پرچم رومیزی ، تولید چاپ انواع پرچم تشریفاتی ، تولید و چاپ انواع پرچم اهتزاز 

- طراحی و ساخت انواع محصولات تبلیغاتی محیطی شامل :

ساخت انواع تابلو چلنیوم ، ساخت انواع تابلو فلکسی ،طراحی و چاپ انواع بنر ،  طراحی و چاپ انواع استیکر ، فروش انواع استند ، طراحی و چاپ انواع پلات

- طراحی و ساخت انواع محصولات تقویم و سررسید 1400
خدمات و محصولات موجود • چاپ بروشور (7 نمونه کار)
چاپ بروشور
02632760700 چاپ بروشور سه لت ، چاپ بروشور دولت : چاپ بروشور سه لت یکی از محصولات چاپ کاتالوگ و بروشور محسوب میشود که شما برای خلاصه نشان دادن خدمات خود بایستی از چاپ بروشور سه لت و یا چاپ بروشور چند لت استفاده نمایید
 • چاپ فاکتور (7 نمونه کار)
چاپ فاکتور
02632760700 چاپ فاکتور ارزان | چاپ فاکتور در کرج | چاپ فاکتور کاربن دار در کرج : چاپ فاکتور کاربردهای بسیاری از جمله فاکتور فروش، رسید چک، اسناد مالیاتی و ...... را دارا می باشند. اگر به دنبال چاپ فاکتور ارزان هستید با ما تماس بگیرید .
 • چاپ پوستر (8 نمونه کار)
چاپ پوستر
02632760700 چاپ پوستر یک نوع بیلبورد تبلیغاتی اما در ابعاد کوچکتر تلقی می شود و می توان هزاران طراحی پوستر را در سطح شهر ارائه داد و کارایی مختلفی همچون رونمایی از محصول جدید و یا در بسته بندی ها مثلا در بسته بندی پتو به صورت کاور در می آیند
 • چاپ فولدر (7 نمونه کار)
چاپ فولدر
02632760700 چاپ فولدر معمولا به صورت چاپ اختصاصی انجام میشود و در نتیجه این کار ابعاد و حالت های برش و نوع چیدمان کار بر اساس نیاز و ترجیحات شما انجام میشود
 • چاپ لیبل (5 نمونه کار)
چاپ لیبل
02632760700 لیبل ها در زیباتر شدن محصول نقش بسیار مهمی دارند ، همچنین لیبل دارای انواع مختلفی است مانند : لیبل یووی ، لیبل پشت چسبدار ، لیبل طلاکوب ، لیبل متالایز و ... ابعاد لیبل بسته به نیاز مشتری متغییر است .
 • چاپ بنر (5 نمونه کار)
چاپ بنر
02632760700 چاپ بنر در جذب مشتری بسیار تاثیر دارد ، همچنین چاپ بنر و تولید بنر تبلیغاتی جزء بهترین کارهای تبلیغاتی محسوب می شود . تولید و چاپ بنردر انواع مختلف بنر مناسبتی ، بنر تسلیت ، بنر حجاج ، بنر فوری و ... انجام می شود .
 • چاپ کاتالوگ (5 نمونه کار)
چاپ کاتالوگ
02632760700 چاپ کاتالوگ ، طراحی کاتالوگ یکی از محصولات چاپ آفست چاپ کاتالوگ محسوب می شود،که انواع چاپ کاتالوگ می توان به چاپ دیجیتال کاتالوگ، چاپ عمومی کاتالوگ، چاپ اختصاصی کاتالوگ اشاره کرد . برای چاپ و طراحی کاتالوگ با ما در ارتباط باشید.
 • چاپ سربرگ (5 نمونه کار)
چاپ سربرگ
02632760700 طراحی و چاپ سربرگ سربرگ ها از اوراق اداری محسوب می شوند، که در تیراژ 1000،2000،5000 به صورت یکرو و دورو چاپ آن انجام می شود.از انواع کاغذ سربرگ می توان به تحریر،گلاسه،تحریر ایرانی،کرافت اشاره کرد .
 • چاپ پاکت (5 نمونه کار)
چاپ پاکت
02632760700 چاپ و طراحی سربرک ،پاکت اداری،پاکت کاغذی پاکت ها از اوراق اداری محسوب می شوند که در ابعاد مختلف پاکت نامه،پاکت آ4،پاکت آ5،پاکت آ3 چاپ آن انجام می شود.همچنین دارای انواع جنس های تحریر،گلاسه،کتان و ... می باشند.
 • چاپ کارت ویزیت (5 نمونه کار)
چاپ کارت ویزیت
02632760700 چاپ کارت ویزیت،طراحی کارت ویزیت، چاپ فوری کارت ویزیت دارای انواع مختلف سلفون،گلاسه، لمینت، کتان و پی وی سی است .همچنین طراحی آن با اصول حرفه ای انجام می شود .برای چاپ انواع کارت ویزیت با ما در ارتباط باشید.
 • چاپ تراکت (5 نمونه کار)
چاپ تراکت
02632760700 تراکت ها یکی از انواع مختلف تبلیغات محسوب می شوند،که چاپ آن در سایزهای A4،A5،A6 انجام می شود،همچنین می توان آن را به شکل یکرو و دورو چاپ کرد. تراکت از لحاظ جنس به سه دسته تحریر،گلاسه،کرافت تقسیم می شود.
 • چاپ ست اداری (5 نمونه کار)
چاپ ست اداری
02632760700 ست اداری به طراحی یکپارچه ملزومات اداری شامل سربرگ، پاکت، سی دی و … گفته می شود. طراحی خلاقانه ست اداری باعث می شود تمامی برگه های شما به یک ابزار تبلیغاتی در مجموعه شما تبدیل شود.
 • چاپ ساک دستی (5 نمونه کار)
چاپ ساک دستی
02632760700 چاپ ساک دستی،طراحی ساک دستی بسته بندی ها نقش بسیار مهمی در معرفی کردن محصول شما به دیگران دارند، همچنین در فروش محصول بسیار موثر است .از نکات مهم در چاپ ساک دستی به ایده پردازی در طراحی آن می توان اشاره کرد .
 • چاپ جعبه (5 نمونه کار)
چاپ جعبه
02632760700 از کاربرد های اصلی جعبه در بسته بندی محصول است که می توان گفت ظاهر جعبه در جذب مشتری نقش بسیار مهمی دارد. از انواع چاپ جعبه می توان به لمینتی،هارد باکس،مقوایی اشاره کرد.
 • تابلو چلنیوم (5 نمونه کار)
تابلو چلنیوم
02632760700 تابلو چلنیوم، ساخت تابلو چلنیوم تابلو چلنیوم یکی از محبوب ترین تابلو های تبلیغاتی محسوب می شود که نشان دهنده موقیت شما در شهر است.برای سفارش تابلو چلنیوم با شماره درج شده در آگهی تماس حاصل نمایید.
 • چاپ پرچم (5 نمونه کار)
چاپ پرچم
02632760700 چاپ پرچم،چاپ پرچم تشریفات، چاپ پرچم رومیزی پرچم ها یکی از تبلیغات درون سازمانی محسوب می شوندکه شامل انواع مختلف رومیزی،تشریفات،بادبانی،ملل،ساحلی و ... می شود همچنین پارچه آنها به دو نوع ساتن براق و مخمل تقسیم می شود.
 • چاپ لیوان (5 نمونه کار)
چاپ لیوان
02632760700 چاپ لیوان ، چاپ لیوان تبلیغاتی چاپ لیوان یکی از انواع مختلف از هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که دارای انواع جنس های مختلف سرامیکی ،کاغذی ، پلاستیکی می شود.
نمونه کار های چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کار چاپ
نمونه کارها

یک دیدگاه بنویسید